Właśnie wróciłam z 4 godzinnego pobycie na dworku. Na początek, poszłam se do parku, potem na 3 gałkowego loda w Eklerku, i po powrocie bawiłam się z koleżankami na podwórku. A wiecie, co zrobiłam wczoraj w parku? skoczyłam z tego "kosza" jak był cały rozhuśtany. Nadal mnie trochę głowa boli XDD.
To chyba dziś będzie na tyle.
~szakira lopez
