26 kwietnia 2015

Moje ostatnie 24h z Hardcorem

Cześć.
Właśnie wróciłam z 4 godzinnego pobycie na dworku. Na początek, poszłam se do parku, potem na 3 gałkowego loda w Eklerku, i po powrocie bawiłam się z koleżankami na podwórku. A wiecie, co zrobiłam wczoraj w parku? skoczyłam z tego "kosza" jak był cały rozhuśtany. Nadal mnie trochę głowa boli XDD.
To chyba dziś będzie na tyle.
~szakira lopez

Powitanie Nowego Bloga.

Cześć!
Na imię mam Magda. Blog został utworzony 26 kwietnia 2015r. (czyli dzisiaj). Blog prowadzony będzie z myślą o moich pasjach. To chyba będzie na tyle. Do następnego postu! (pewnie pojawi się dziś)
~szakira lopez